Subscribe RSS

Archive for the Category »Активний відпочинок: дорослі ігри «

Особливості гри на критих майданчиках

Активний відпочинок: дорослі ігри - Особливості гри на критих майданчиках

Як правило, на критих майданчиках є роздягальні, душові і кімнати для відпочинку.

Фахівці пейнтбола вважають, що гра на критих майданчиках дозволяє відточувати необхідні навики для гри на полі. У приміщенні звикаєш до того, що поряд постійно знаходяться інші гравці. Не має великого значення, що на відкритому полі дерева і кущі замість стін. Весь сенс в тому, що “ворог″ завжди поряд і потрібно його “знищити” або “обійти”.
Пейнтбол в приміщенні учить правильно діяти в складній ситуації. Треба тільки пам’ятати, що на критих майданчиках завжди більш шумно, ніж на полі. У приміщенні супротивник може стріляти з досить близької відстані. Попадання можуть бути хворобливими, тому рекомендується носити спеціальний захист.
Межі швидкості вильоту кулі нижчі, ніж на відкритому повітрі. На відкритих полях межу швидкості складає близько 300 футів в секунду (90 м/сек.), а в критих приміщеннях межа понижена до 200-250 футів в секунду (70 м/сек.), при цьому дальність пострілу така ж, …

Особливості гри на критих майданчиках →

Дорослі ігри

Активний відпочинок: дорослі ігри - Дорослі ігри

Йдеться про airsoft (strikeball) зброю. Воно привернуло до себе широку увагу за рахунок того, що в точності повторює популярні моделі реального. Повторює не тільки на вигляд. У точності дотримана вага, швидкість стрілянини, віддача, повторені конструктивні особливості..
Різниця від сьогодення полягає тільки в тому, що як «патрони» використовуються пластикові кульки, і потужність аїрсофт (страйкбол) стовбурів дозволяє класифікувати їх на території РФ як «іграшки». Тобто для придбання і використання не потрібна ліцензія. Просто пішов в магазин і купив.

Хоч і тут треба бути дуже акуратним. Один такий любитель навесні минулого року придбав в магазині снайперську гвинтівку з шикарною оптикою M24. Серйозний апарат реальних габаритів. Зовні нічим що не відрізняється від оригіналу. І мав необережність спуститися з новою покупкою в метро, акуратно тримаючи її за стовбур дулом вниз.
Ясна річ, публіка віднеслася украй насторожено до дивного пасажира. І коли він вже прибув на станцію призначення і збирався піднятися до виходу по ескалатору, …

Дорослі ігри →

Правила гри - Пейнтбол

Активний відпочинок: дорослі ігри - Правила гри - Пейнтбол

Але не йдіть тим же самим шляхом, ваше завдання більше! Зупинитеся метрів на 5 позаду, оглянете поле, і коли ви упевнені, що достатньо перевірили поле, дайте сигнал про продовження руху.
Швидший метод - рухатися мимо вашого товариша перекочуванням, поки він осмаріваєт поле і прикриває вас. У будь-якому випадку, не переміщайтеся більш ніж на десять метрів одночасно, і завжди один гравець повинен йти позаду іншого. Задній завжди повинен бути готовий прикрити переднього.

2. Лінія
Обидва - приблизно на одному рівні, але один повинен йти близько до межі поля, щоб бути уразливим тільки з одного боку. Ближній до центру гравець рухається “уступом назад” (3-7 метрів). Гравець, що йде уздовж межі має мету зайти у фланг супротивникові, другою повинен піклуватися про центр.
Пам’ятаєте, що потрібно просунутися якомога глибше, але не йдіть в центр, де ви будете уразливі з декількох боків.

3. Смертельний номер


Правила гри - Пейнтбол →

Що таке пейнтбол


Ви задалися метою поїхати і пограти в пейнтбол. Як це відбувається на практиці, візьмемо на прикладі одного з найрозвиненіших і просунутих клубів Відразу по приїзду, Ви переодягаєтеся в камуфляж. Необхідно надіти захисний камуфляж і рукавички (пальці - самі хворі місця). Інструктор проводить інструктаж.

Як працює маркер.
Маркер Tippmann 98 є пневматична напівавтоматична рушниця. Складається з наступних елементів: корпус із спусковим механізмом, газовою системою, помпою і стовбуром (як правило, 14 дюймів); Фідер для куль; Балон високого тиску (до 3000 psi) із стислим повітрям (або азотом). При натисненні на курок потік стислого повітря (або азоту) вистрілює куля, що знаходиться в патроннику.
При цьому затвор автоматично встає в бойове положення. І маркер знов готовий зробити постріл. Як правило, в секунду можна зробити до 9 пострілів. Маркер забезпечений запобіжником, що знаходиться на корпусі трохи вище за спусковий гачок, що дозволяє привести маркер в бойовий режим легким …

Що таке пейнтбол →